Ambasadoři

Longines spolupracuje s řadou známých osobností, se kterými sdílí své hodnoty. Mezi ambasadory značky se řadí například australský herec Simon Baker, herečka Kate Winslet, světová lyžařka Mikaela Shiffrin či bývalí tenisté Andre Agassi a Steffie Graf.

Simon Baker

SIMON BAKER

Australský herec Simon Baker v roce 2012 doplnil řadu Ambasadorů Elegance a to právě na prestižním dostihovém závodě Prix de Diane Longines ve Francii. V roce 1992 získal v Austrálii herecké ocenění Nejpopulárnější mladý talent a od té doby jde z role do role. Byl dvakrát nominován na cenu Zlatý globus. V současné době ho můžeme vidět jako Patricka Jane v nesmírně populární sérii Mentalista.

Kate Winslet

KATE WINSLET

Společnost Longines je pyšná na to, že mezi své Ambasadory Elegance může od roku 2010 zařadit i britskou herečku Kate Winslet. Její vzorová herecká kariéra, která je založená na velmi náročných a umělecky tvárných rolích, je ověnčená výraznými úspěchy v podobě ceny Oscara a dvou Zlatých Glóbů v roce 2009, ceny Emmy Award v roce 2011 a ceny Zlatý Glóbus v roce 2012. Má dvě děti, žije ve Velké Británii.

Andre Agassi a Steffie Graf

ANDRE AGASSI A STEFFIE GRAF

Společnost Longines řadí mezi své Ambasadory Elegance dvě živoucí legendy tenisového sportu Andre Agassi a Steffie Graf. Tyto dvě velké osobnosti tenisového sportu a elegance díky svým úžasným sportovním kariérám a neúnavné práci a pomoci dětem v nouzi prostřednictvím nadace Andre Agassi Foundation for Education and Children for Tomorrow zcela přesně ztělesňují filosofii společnosti Longines, kterou je motto „Elegance je životní postoj“.

Mikaela Shiffrin

MIKAELA SHIFFRIN

Americká talentovaná lyžařka Mikaela Shiffrin, kterou můžeme zařadit mezi světovou špičku v alpském lyžování, je ambasadorkou Longines od roku 2014.

Mikaela lyžuje už od svých tří let. Již ve svých patnácti letech v březnu 2011 ve Špindlerově Mlýně se zúčastnila světového poháru, na kterém zcela zazářila. Od této doby je mezi ženskými lyžařkami na špičce a vyhrává ve slalomu i v obřím slalomu na světových pohárech, světových mistroství a na olympijských hrách. Tří roky za sebou, v roce 2012 – 2015, také vyhrála ve světovém šampionátu. Po MS 2013 a ZOH 2014 vyhrála již třetí slalom za sebou ve vrcholné soutěži, stala se tak nejmladší obhájkyní mistryně světa.

Aishwarya Rai Bachchan

AISHWARYA RAI BACHCHAN

Společnost Longines řadí mezi své Ambasadory Elegance, kteří jsou dokonalým ztělesněním Longines hodnot, i další umělce jako je Bollywoodská ikona Aishwarya Rai Bachchan, která je Longines Ambasadorkou Elegance již více než 10 let. Mnozí ji považují za jednu z nejkrásnějších žen na světě. V roce 1994 získala titul Miss World a již brzy se jí dvořil Bollywood. Začala pracovat jako herečka v roce 1996 a to s velkým úspěchem. Zřídila charitativní nadaci, která nese její jméno.