HydroConquest XXII Commonwealth Games: hold výkonu

Jako oficiální partner a časoměřič Her Commonwealthu 2022 představuje Longines nový model HydroConquest XXII Commonwealth Games. Tato exkluzivní edice, limitovaná na 2022 kusů, je oslavou jedné z největších světových sportovních událostí, které se zúčastní sportovci z více než 70 zemí Commonwealthu  a kde mezi sebou tyto země navzájem soutěží.

partnerství, které psalo historii

Společný příběh Longines a Her Commonwealthu se začal psát v minulém století, a to během her v australském Perthu v roce 1962. Pokračoval ročníkem 2014 ve skotském Glasgow a v roce 2018 ve městě Gold Coast v Austrálii. Nový milník byl překročen v roce 2020, když bylo uzavřeno historické partnerství, v němž bude značka nadále používat své odborné časoměrné znalosti v herních ročnících 2022, 2026 a 2030.

Společnost Longines bude také oficiálním partnerem a časoměřičem Her Commonwealthu 2022 v anglickém Birminghamu. Jako poctu této velkolepé multisportovní události navrhl Longines v rámci kolekce HydroConquest speciální edici hodinek.

Potápěčské hodinky s odvážným designem

Hodinky v této řadě se vyznačují odvážným designem, přebírají estetické prvky potápěčských disciplín a orientují se na náročné sportovce. Voděodolnost do hloubky 300 metrů, jednosměrně otočná luneta, šroubovací korunka a zadní část pouzdra spolu s dvojitou bezpečnostní skládací sponou s integrovaným potápěcím nástavcem – to jsou všechno funkce, které zdůrazňují jedinečný styl těchto hodinek.

Hodinky HydroConquest XXII Commonwealth Games, limitované množstvím 2022 kusů, hrdě zobrazují živé barvy loga sportovní akce na černé keramické lunetě, minutové stopě i černém číselníku s efektem slunečních paprsků. Jeho 41mm ocelové pouzdro ukrývá exkluzivní samonatahovací strojek se silikonovým vláskem pro zajištění vysoké přesnosti a delší životnosti. Tyto vlastnosti na vysoké úrovni zlepšují také výkon, tudíž může Longines na hodinky poskytnout pětiletou záruku. Aby se zdůraznila jedinečnost tohoto modelu, na zadní straně pouzdra je vyryté logo Birmingham 2022 a Limited Edition – 1 out of 2022 („Limitovaná edice – 1 z 2022“). Náramek z ušlechtilé oceli doplňuje tyto hodinky plné sportovních a moderních linií.

Nejmodernější strojky Longines

Se staletými hodinářskými zkušenostmi sehrál Longines průkopnickou roli v množství technologických průlomů a nadále projevuje neochvějnou loajalitu vůči inovacím. Neustálá snaha o dokonalost vedla Longines k tomu, aby všechny své hodinky vybavil těmi nejmodernějšími strojky, jež zahrnují zejména vyvažovací silikonový vlásek. Tento materiál je nejen lehký a odolný proti korozi, ale také odolává výkyvům teplot i vlivům magnetických polí. Jeho jedinečné vlastnosti zlepšují přesnost a dlouhou životnost hodinek a umožňují společnosti Longines poskytovat na tyto modely pětiletou záruku.