Longines DolceVita: nová reinterpretace sladkého způsobu života

Nový sektorovaný (angl. sectorised) číselník typický pro éru Art Deco a nové vyměnitelné řemínky obohacují kolekci Longines DolceVita. Tato řada, inspirovaná modelem z dvacátých let a význačná charakteristickým obdélníkovým pouzdrem, nabízí široký výběr pánských i dámských hodinek jako poctu italskému „dolce vita“.

óda na itálii i na 20. léta

Řada Longines DolceVita vznikla v roce 1997 a už od svého počátku byla ódou na italský sladký způsob života. Lehký, plný slunce, teplý a okouzlující. Připomíná snění na terase u italské vesničky, procházky úzkými uličkami Říma nebo blaženou relaxaci u moře. Kolekce Longines DolceVita, inspirovaná modelem z 20. let, jež charakterizuje obdélníkové pouzdro, byla v průběhu let rozšířena, aniž by ztratila svoji identitu nebo popularitu, které se těší již od svého uvedení na trh v roce 1997.

rovnováha a jednoduchost ve stříbrných tónech

Tento rok kolekce přebírá nový sektorovaný číselník příznačný pro styl Art Deco. Prosazuje jemnou rovnováhu stříbrných tónů. Vyznačuje se také hodinovým kruhem zdobeným arabskými číslicemi, dlouhými, jemnými ručkami a nitkovým křížem ve středu číselníku. Ten se zase vyznačuje svou jednoduchostí a doplňuje pánské modely této řady.

Různorodost pojetí la dolce vita

Longines rovněž rozšiřuje svůj výběr vyměnitelných řemínků o nové kožené varianty v bílých (L5.255.4.71.2), modrých (L5.255.4.71.7) a zlatých (L5.255.4.71.4) odstínech. Toto příslušenství umožňuje každému zákazníkovi přizpůsobit si hodinky podle svých přání a je k dispozici ve dvou velikostech, S a M.

Longines neustále rozvíjí škálu variací řady DolceVita, jakožto je mnoho různých způsobů života a možností, jak vyjádřit své vlastní pojetí la dolce vita.