HydroConquest: nový vzhled v zelené

Čtvrtá barva pro HydroConquest

Kolekce Longines HydroConquest je nyní k dispozici i v odstínu zelené. Nové barevné varianty, rozšiřují řadu doposud zasvěcenou modrým, šedým a černým modelům, čerpaly inspiraci z fascinujícího světa vodních sportů. Nabízejí lunetu s vložkou z barevné moderní keramiky, která jim dodává punc mimořádnosti a moderní styl. Zelený model je dokonalým přírůstkem k modrým, šedým a černým variantám v kolekci HydroConquest. Novinka v odstínech khaki má lunetu s keramickou vložkou, která je barevně sladěna s číselníkem. Skvěle dotváří celkově modernizovaný vzhled a sportovní ražení hodinek. Hodinky doplňuje tah z ušlechtilé oceli nebo zelený kaučukový řemínek, díky použití speciálního systému je jejich výměna naprostá hračka a nevyžaduje žádné nástroje. Jsou k dispozici ve dvou velikostech pouzdra (o průměru 41 nebo 43 mm) a v jejich nitru tepe samonatahovací mechanický strojek – kalibr L888.3. 


Kultovní kolekce Longines HydroConquest splní očekávání všech milovníků otevřeného moře.  

Modely řady HydroConquest se drží tradičního stylu potápěčských hodinek ovlivněného osobitými požadavky tohoto sportu. Mezi výrazná specifika kolekce patří vodotěsnost do 300m, jednosměrně otočná luneta, šroubovací korunka a víčko pouzdra, kryty korunky a dvojitě jištěná překlápěcí spona s integrovanou možností prodloužení.  

Nové modely HydroConquest jsou výsledkem dlouholetého mistrovství značky Longines v oblasti sportovních hodinek, nepochybně vyniknou svým elegantním aodvážným vzhledem.