Longines Legend Diver Watch: klasické potápěčské hodinky ve svěžích tónech

Longines letos představuje nové barevné verze pro jedny ze svých nejstarších potápěčských modelů. Modrá a hnědá variace oživuje dnes už ikonické Longines Legend Diver Watch. Zemité tóny, ale i zářivá modř vytvářejí unikátní vzhled těchto modelů.

duch 60. let

Longines Legend Diver Watch jsou výsledkem závodu mezi hodináři o nejlepší model potápěčských hodinek ze šedesátých let. Díky jejich bohaté historii plné úspěchů je značka znovu uvedla na trh v roce 2007 jako součást kolekce Heritage. Postupně se tato ikona potápěčských hodinek rozšiřovala a dnes se navíc odívá do modré a hnědé ocele.

Nejnovější technologie

Nejnovější technické vlastnosti současné verze Longines Legend Diver Watch, jako vystouplé safírové sklíčko, dvě šroubovací korunky a zadní šroubovací víko, jsou výsledkem pokroku a odborných znalostí značky v oblasti výroby hodinek. Model disponuje automatickým strojkem se silikonovým vláskem, který byl vyroben výhradně pro Longines, a je vodotěsný do hloubky 300 metrů. Přes všechen čas a technologický pokrok tento model zachovává ducha a čisté linie svých předchůdců.

perfektní viditelnost

Ručky s luminiscencí, arabské číslice a čtverce potažené luminiscenční vrstvou doplňují malebný vzhled číselníků v modrém i hnědém provedení. Technologie Super-LumiNova® přispívá k dosažení optimální viditelnosti. Zároveň je kladen důraz na detail, zejména precizně vroubkované korunky, a pouzdro o průměru 42mm je na zadní straně zdobeno rytinou ikonického potápěče. Barvy kožených řemínků v modrém nebo hnědém provedení odpovídají barevnému ladění číselníku a podtrhují finální design hodinek.

Longines Legend Diver Watch se tak stávají dalším přírůstkem do kolekce Heritage. Potěší milovníky kvality a jednoduchého designu, ale taky entuziastické sběratele. Doplněny o moderní technologii si v nové době zachovávají čistý vzhled původního modelu i jeho ducha.