Longines Spirit dostává zelenou

Zelená je odteď součástí číselníků Longines Spirit, kolekce navržené tak, aby odrážela preciznost přístrojů, jen kdysi provázely dobrodruhy dobývající vzduch, vodu i zemi. Tato řada propojuje historii s inovací a kombinuje přitom prvky zapůjčené z průkopnického světa letectví s dnešní estetikou a technickými požadavky. Současný charakter hodinek udržuje průkopnického ducha, který značce přísluší od samého počátku, a zároveň strhujícím způsobem vzdává čest výjimečným mužům i ženám, co poznamenali historii svými hrdinskými, rekordními činy a projevy odvahy.

ZELENÁ ZNAČÍ ÚSPĚCH

Zelená barva následuje černou, stříbrnou a modrou verzi v kolekci Longines Spirit. Nabízí tak módní chromatickou variantu, která dobře souzní s duchem kolekce.

Hodinky a přístroje značky Longines přispěly k řadě průkopnických úspěchů díky své spolehlivosti, přesnosti, síle a inovaci. Provázely průzkumné expedice na neznámé břehy, čelily extrémním povětrnostním podmínkám, křižovaly oceány, podílely se na otevření nových vzdušných cest a nastolily nové letecké rekordy. Mnozí dobrodruzi těžili z know-how značky Longines během dobývání vzduchu, vody i země.

bohaté dědictví a inovace

Hodinky Longines Spirit vdechují nový život svému bohatému dědictví. Se záměrem propojit historii s inovací jsou tradiční prvky z pilotních hodinek vybrány a kombinovány se současnými liniemi a kódy tak, aby bylo dosaženo výrazně moderního vzhledu.

Jsou dostupné ve verzích modelu se třemi ručkami a modelu s kalendářem, ale také ve dvou velikostech, 40 mm (L3.810.4.03.2, L3.810.4.03.6) a 42 mm (L3.811.4.03.2, L3.811.4.03.6), přičemž se tyto nejnovější přírůstky vyznačují elegantní zelenou sadou číselníků. Nová barva ve spojení s luminiscenčním materiálem Super-LumiNova® v béžovém provedení propůjčuje modelu staromódní nádech, zatímco pískovaný povrch číselníku vytváří módní kovový lesk. Jako chytrá směs minulosti a současnosti, na číselníku těchto hodinek se nachází pět hvězd, které dokládají kvalitu strojku tak, jako po celou dobu existence Longines.

ŠPIČKOVÁ TECHNOLOGIE A PŘESNOST

Právě tak jako jejich předchůdci, i tyto modely jsou vybaveny špičkovou technologií díky jejich exkluzivnímu automatickému strojku (L888.4) a silikonovému vlásku. Na základě extrémní přesnosti obdržel každý model certifikát COSC ze švýcarského institutu Contrôle Officiel Suisse des Chronomètres a vztahuje se na něj pětiletá záruka. Důsledně propracované pouzdro z ušlechtilé oceli zjemňuje ocelový náramek nebo řemínek z kůže, přičemž exkluzivní mechanismus od Longines umožňuje rychlou a snadnou výměnu náramků.

Kolekcí Longines Spirit značka s okřídlenými přesýpacími hodinami hrdě spájí legitimnost svého bohatého dědictví s legendárními průkopníky, kteří značce vložili svou důvěru. Longines Spirit oslavuje tyto hrdiny minulosti spolu s jejich revolučně současným myšlením, jakožto hledáním dokonalosti.