Longines vítá oceňovanou jihokorejskou herečku a zpěvačku Suzy jako svoji novou ambasadorku elegance

Suzy debutovala v roce 2010 se svou K-popovou skupinou Miss A a od té doby zásadně ovlivnila popkulturu díky svým hlavním rolím na stříbrném plátně i v televizi. Její jméno se pojí také se špičkovými módními domy a hvězdnou hudební kariérou.

Partnerství kultivovanosti a elegance

Nejnovější ambasadorka elegance značky Longines není žádným nováčkem ve světě hvězd. Suzy, 27letá herečka a hudebnice z Jižní Koreje, obdržela od svého debutu řadu ocenění a už nyní je skutečnou ikonou.

Generální ředitel Longines, Matthias Breschan, přivítal Suzy do rodiny Longines se slovy: „Díky své skvělé reputaci a dokonale kultivované eleganci se Suzy k Longines přirozeně hodí. Jsme nadšeni, že ji můžeme přivítat v naší rodině ambasadorů elegance a že s ní budeme spolupracovat na řadě projektů. Příznivci naší značky a Suzyini fanoušci se mají na co těšit.“

Stejně nadšená z tohoto nového partnerství je i Suzy: „Jsem moc ráda, že se můžu připojit k Longines, prestižní hodinářské značce se 190letou historií. Těším se na všechny elegantní cesty, vzácný čas strávený spolu a spojení, která jako ambasadorka elegance Longines navážu.“

 

Vášeň pro kariéru i dobročinnost

Okamžitě po svém hudebním debutu, jakožto členky dívčí skupiny Miss A, se Suzyina hvězdná kariéra rychle rozběhla. Začala moderovat různé akce a brzy se pustila do herectví, za které získala celou řadu ocenění. Její sólová hudební kariéra začala v roce 2017 s předvydaným singlem „Pretend“, který se umístil na prvních místech hudebních žebříčků. Tento rok vydala svůj nejnovější singl „Satellite“, který se setkal s velkým ohlasem.

Suzy je známá svou filantropií. Pravidelně přispívá velkými dary na úctyhodné účely, jako třeba obětem povodní v důsledku silných dešťů, rodinám s nízkými příjmy, lidem trpícím nevyléčitelnými nemocemi a na prevenci šíření koronaviru.

Vášeň a elegance, které Suzy ukazuje v každém svém angažmá, je zcela v souladu s představou Longines a Suzy ztělesňuje všechny hodnoty značky. Je proto vítaným přírůstkem do rodiny Longines a tento vztah jistě osloví milovníky hodinek a kulturní nadšence po celém světě.