The Longines 1832 - nová tvář odkazující na bohatou historii

The Longines 1832: nyní i v černé barvě a s dámským modelem

V průběhu letošního léta budou všechny modely rodiny The Longines 1832 dostupné též s matným černým číselníkem. Kolekce, jejíž jméno vzdává hold kořenům značky, zosobňuje hodinářské umění a klasickou eleganci Longines. Kolekci zároveň doplní dámský model s béžovým perleťovým číselníkem zkrášleným diamantovými indexy.


Letopočet 1832 odkazuje na rok vzniku značky Longines – dobu dávno minulou, kdy měření času teprve začínalo nabývat na důležitosti a hodinky se stále vyráběly v domácnostech. Stojí na počátku jednoho z nejkrásnějších příběhů švýcarského hodinářství. Toto významné datum připomíná kolekce The Longines 1832, důstojný dědic hodinářského umění a estetického rukopisu značky. Jako hrdou připomínku tohoto odkazu Longines nyní řadu rozšiřuje o nové modely.

The Longines 1832 nově zdobí čisté a elegantní matně černé číselníky. Toto provedení je k dispozici pro všechny modely se třemi ručkami a datumovkou (o průměru pouzdra 30 a 40 mm), rozšiřuje však výběr i u modelů s ročním kalendářem (kalibrem L897) a ukazatelem měsíční fáze (kalibrem L899).

Novinky s černými číselníky umožňují pozorovat vždy tak fascinující práci strojku uvnitř pouzdra a jsou doplněny černým koženým řemínkem, dokonale podtrhujícím vytříbené rysy kolekce.

Vůbec poprvé Longines v této kolekci nabízí perleťový číselník s béžovými odstíny. Ještě více ženskosti a elegance dodávají dámskému modelu diamantové indexy. Pouzdro tohoto modelu o průměru 30 mm je umístěno na tmavě béžovém řemínku, skvostně doplňujícím jemné barvy číselníku.

Není pochyb o tom, že nové modely The Longines 1832 v černé barvě i nová dámská verze budou úspěšnými pokračovateli dlouholeté hodinářské tradice značky.

Značka Longines sídlí již od roku 1832 ve švýcarském Saint-Imier a její hodináři se mohou chlubit lety prověřeným mistrovstvím, jenž je zdrojem tradice, elegance a špičkové funkčnosti. Díky generacím zkušeností v roli oficiální časomíry mistrovství světa a jako partner mezinárodních sportovních svazů si značka Longines postupně vybudovala silné dlouhodobé vztahy ve světě sportu. Longines se proslavila elegancí svých hodinek a je členem přední světové hodinářské skupiny Swatch Group Ltd. Značka s okřídlenými přesýpacími hodinami ve znaku působí ve více než 150 zemích světa.